T H E R M O P A N E L E

PŁYTY IZOLACYJNE DO WYKONANIA PODŁÓG BEZ JASTRYCHÓW

THERMOPANEL
Płyta budowlana pokryta dwuskładnikowym klejem elastycznym z wtopioną siatką z włókna szklanego. Główne zalety i zastosowanie: - jako podłogowa izolacja termiczna bez konieczności wylewania betonu - pozwala na eliminację dylatacji oraz bezpośrednie ułożenie gresu, kamienia, paneli a nawet wykładziny ... (więcej)

THERMOPANEL W
Płyta izolacyjna z wyżłobionymi rowkami do łatwego montażu elektrycznych przewodów grzejnych. Główne zalety i zastosowanie: - jako izolacja podłogowa eliminująca dylatacje oraz konieczność wykonywania gładzi betonowych - przeznaczone do ogrzewania podłogowego oraz ściennego ... (więcej)

THERMOPANEL S
System płyt izolacyjnych pokrytych dwuskładnikowym klejem elastycznym z wtopioną siatką z włókna szklanego i wyżłobionymi rowkami do łatwego montażu elektrycznych przewodów grzejnych. Główne zalety i zastosowanie: - jako izolacja w formie kątowników oraz płyt płaskich do układania na schodach zewnętrznych, podestach i spocznikach - zabezpieczenie schodów wejściowych od działania śniegu i lodu ... (więcej)

T H E R M O P I A N

Kątownik wykonany z płyty XPS, pokryty klejem elestycznym z wtopiona siatką z włókna szklanego. Do szybkiej zabudowy bez użycia stelaży rur instalacji sanitarnej, w tym: wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji itp. w układzie pionowym i poziomym. Może być również użyty przy aranżacji wnętrz... (więcej)

W A T E R P A N E L E

PŁYTY IZOLACYJNE DO OGRZEWANIA WODNEGO BEZ UŻYCIA JASTRYCHÓW

WATERPANEL X
Płyty izolacyjne XPS z wyżłobionymi rowkami do łatwego ułożenia rur wodnych. Główne zalety i zastosowanie: - podłogowe, ścienne oraz sufitowe ogrzewanie wodne - jako gotowa posadzka bezpośrednio przed ułożeniem terakoty (bez konieczności układania jastrychu) z zastosowaniem wysokoelastycznego kleju oraz siatki z włókna szklanego... (więcej)

WATERPANEL XL
Płyty izolacyjne XPS z wyżłobionymi rowkami i aluminiowymi lamelami zwiększającymi przewodność cieplną. Główne zalety i zastosowanie: - podłogowe, sufitowe oraz ścienne ogrzewanie wodne - jako gotowa posadzka bezpośrednio przed ułożeniem terakoty (bez konieczności układania jastrychu) z zastosowaniem wysokoelastycznego kleju oraz siatki z włókna szklanego... (więcej)

WATERPANEL E
Płyty izolacyjne EPS z wyżłobionymi rowkami do łatwego ułożenia rur wodnych. Główne zalety i zastosowanie: - podłogowe, ścienne oraz sufitowe ogrzewanie wodne - jako gotowa posadzka bezpośrednio przed ułożeniem terakoty (bez konieczności układania jastrychu) z zastosowaniem wysokoelastycznego kleju oraz siatki z włókna szklanego... (więcej)

WATERPANEL EL
Płyty izolacyjne EPS z wyżłobionymi rowkami, pokryte folią aluminiową zwiększającą przewodność cieplną. Główne zalety i zastosowanie: - podłogowe, ścienne oraz sufitowe ogrzewanie wodne - jako gotowa posadzka bezpośrednio przed ułożeniem paneli podłogowych lub terakoty... (więcej)

F C 2   C O N T R O L L E R

Termostat do sterowania systemem ochrony przed śniegiem i lodem: zabezpieczenie dachów, rynien, rur spustowych, podjazdów, ramp, dojść, pomostów. Przeznaczony do montażu na szynie DIN... (więcej)

T M E - K

Aluminiowa, samoprzylepna taśma montażowa z zaczepami do montażu przewodów elektrycznych i grzejnych. Jest ona odporna na promienie UV i może być mocowana do podłoża z metalu, ceramiki, betonu... (więcej)

P L R

Nierdzewny pręt do zawieszania linki systemu ochrony rur spustowych od śniegu i lodu ze specjalnym wyprofilowanym zagięciem do zawieszania linki zaprojektowany do podwieszenia systemu przewodów grzejnych, chroniacych rurę spustową od śniegu i lodu wykonany z nierdzewnej stali... (więcej)

P R R

Nierdzewny płaskownik ochronny zaprojektowany do zabezpieczenia przewodów grzejnych przed uszkodzeniem, montowany na połączeniu rynny ze sztucerem w systemie ochrony rynien i rur spustowych przed śniegiem i lodem. W zestawie są 2 sztuki płaskowników z 4 opaskami zaciskowymi... (więcej)

L U

Linka do rur spustowych zaprojektowana ze stali nierdzewnej z uchwytami montażowymi pcv do mocowania przewodów grzejnych... (więcej)